Бар кафе

Бар кафе розташований на другому поверсі комплексу «Фортуна».

Тут Ви зможете за чашкою ароматної кави або чаю почекати, поки Ваш автомобіль приведуть в зразковий вигляд. Влітку тут затишно, прохолодно, можна обговорити поточні питання з партнерами або з друзями зіграти партію в більярд.

Банний комплекс

Банний комплекс включає: роздягальня; кімната відпочинку; СПА номер; басейн; парна. Самовар трав’яного чаю для кожної компанії в подарунок. Серед Ужгородських лазень – «Фортуна» славиться відмінний паром. Замовити баню постарайтеся завчасно так як вона часто буває затребуваною..

Соляна кімната

Соляна кімната призначена для оздоровлення, омолодження і релаксації в умовах комфортного дизайну приміщення в поєднанні з корисним мікрокліматом.Являє собою невелике приміщення площею 20 квадратних метрів, стіни, підлогу, стелю, і стать якої облицьовані природними соляними блоками.Висока концентрація солі в поєднанні з низькою вологістю забезпечують широкий спектр лікувально-оздоровчого впливу на організм.Кімната з солі в Фортуна — природно відтворена соляна печера. Тут можна відпочити і оздоровитися в будь-якому віці.Правила та рекомендації відвідування соляної кімнати в кожному готельному випадку потрібно виконувати проконсультувавшись з лікарем.

Великий двомісний номер

Номер з 1 двоспальним або 2 окремими ліжками, окремими входом,

електричним чайником і кондиціонером.

Сімейний номер із балконом

Тримісний номер з приладдям для барбекю, електричним чайником і диваном

Люкс с балконом

Звукоізольований люкс з електричним чайником і телевізором з супутниковими каналами

EnglishУкраїнська